Cześć!

Ci, którzy nas znają wiedzą, że osiąganie kolejnych poziomów to dla nas prawdziwa frajda. Uwielbiamy robić nowe rzeczy, zmieniać się, rozwijać i szukać nowych inspiracji!

Dziś startujemy z naszą nowiuteńką stroną, która jest właśnie tym, czego potrzebujemy na ten kolejny etap. Została ona stworzona tak, aby to Wam było wygodnie po niej podróżować i abyście mogli poznać nas lepiej. Począwszy od galerii zdjęć, przez naszą ofertę, rekomendacje naszych klientów, aż po dwa blogi – jeden ślubny, związany z naszą pracą, a drugi prywatny, w którym opowiadamy o naszych podróżach i życiu.

Lata pracy w zawodzie fotografa i wiele wspaniałych relacji z naszymi parami, uświadomiły nam czego poszukujecie planując swój Wielki Dzień. Zebraliśmy nie tylko nasze doświadczenie, jako fotografów ślubnych, ale także nasze własne, jako pary, która jakiś czas temu planowała i organizowała swój Dzień Ślubu. Tak bardzo chcieliśmy, żeby nasze przyjęcie było wyjątkowe i zupełnie w naszym stylu. Chcieliśmy, aby nasi goście czuli się wyjątkowo i zapamiętali ten dzień na długo. Połączyliśmy prostotę z własnoręcznie robionymi dodatkami i przyjęciem w plenerze, ale o tym opowiemy Wam w kolejnym artykule. Z miłości do rzeczy pięknych i chwil magicznych chcemy dzielić się z Wami nie tylko naszą wrażliwością zamkniętą w zdjęciach, ale także pięknymi historiami innych par młodych oraz poradami na różne ślubne tematy.

Inspirownik  będzie miejscem, gdzie wyszukamy dla Was najciekawsze inspiracje ślubne i weselne.

Niech ten blog będzie Waszą inspiracją w poszukiwaniu najciekawszych rozwiązań, ale także drogą do znalezienia odwagi, aby realizować swoje marzenia, bo organizacja ślubu to duże wyzwanie!

Niezależnie od tego, czy jesteście naszymi klientami, czy tylko potrzebujecie wsparcia i porady, zapraszamy do komentowania i pisania do nas!
Całujemy ciepło w oczekiwaniu na rozkwit wiosny!

 

Caro 2flyteam

plener ślubny

pan młody

podróż poślubna

żona i mąż

fotograf ślubny

ślubny fotograf

fotografia ślubna

2flyteam

pani młoda

portrety ślubne

zdjęcia ślubne

inspiracje ślubne

miesiąc miodowy