I Komunia święta - Bukowno

6 WRZEŚNIA 2020

Fotoreportaż z uroczystości

Dziękujęmy za skorzystanie z naszych usług. Wykonaliśmy i przygotowaliśmy dla Państwa w sumie około 600 zdjęć z uroczystości I Komunii Świętej. Wszystkie te zdjęcia zostaną nagrane na nośniki i przekazane w wersji cyfrowej.

Koszt: 100 zł/osoby

Fotoalbum zdjęciowy

Zgodnie z umową wybrali Państwo jako dodatek fotoalbum zdjęciowy 20x20 cm z 5 rozkładówkami (10 stron). Album posiada sztywne karty naświetlane na wyjątkowym papierze jedwabnym.

Prosimy o wybranie maksymalnie 15 zdjęć, które mogłyby Państwa zdaniem znaleźć się w albumie. Informacja ta ułatwi nam zaprojektowanie albumu szytego na miarę. Jednocześnie informujemy, że ze względów koncepcyjnych i estetycznych może zdarzyć się tak, iż ostatecznie w projekcie nie zostaną użyte wszystkie zdjęcia, ale tworząc go wybierzemy te najbardziej pasujące z tych wyselekcjonowanych przez Państwa.

Koszt: 150 zł/osoby

Odbitki

Proponujemy również zamówienie u nas odbitek zdjęć. W naszej ofercie znajdą Państwo odbitki na najwyższej jakości papierze jedwabnym. Nasze ceny są dużo atrakcyjniejsze niż ceny lokalnych fotolabów.

Proponujemy: 15x21cm za 2 zł/szt oraz 20x30cm za 5 zł/szt

TRIPLEKS

TRIPLEKS to trzy zdjęcia podklejone do eleganckiej ramki z ekoskóry. Niezwykle efektown prezent dla chrzestnych lub dziadków. Świetnie prezentuje się na komodzie, ale może też zostać złożony w formie książki.

Proponujemy: 15x15cm - 100 zł lub 20x20cm 120 zł

UWAGA!

PROSIMY ODPISAĆ DO NAS NA MAILA 2FLYTEAM@GMAIL.COM I W TREŚCI PODAĆ NAZWY WYBRANYCH ZDJĘĆ - ZARÓWNO DO ALBUMU, JAK I DO WYWOŁANIA ODBITEK I PRZYGOTOWANIA TRIPLEKSA (W PRZYPADKU CHĘCI DOMÓWIENIA, KTÓREJŚ Z TYCH DWÓCH USŁUG). NAZWA WYŚWIETLA SIĘ W GALERII PO KLIKNIĘCIU POWIĘKSZENIA.

GALERIA ZDJĘĆ

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII