Prosimy Was o odwiedź na poniższe pytania

DZIĘKUJEMY!

dzięki temu nic co ważna nam nie umknie.
Chcemy być, jak najlepiej przygotowani, aby stworzyć dla Was niezapomnianą pamiątkę zdjęciową.

Dziękujemy Wam za udzielenie informacji.
Chcielibyśmy Wam przypomnieć, że podczas Dnia Ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji i będziemy Was wpierać i służyć radą. Z naszego doświadczenia wiemy, że Para Młoda najczęściej zapomina o poniższych kwestiach:
  1. To jest Wasz Dzień Ślubu i jesteście najważniejszymi osobami. Nie musicie nigdzie się spieszyć, ani stresować. Pamiętajcie, że jesteśmy obok, aby uwiecznić najpiękniejsze chwile i musimy mieć też odrobinę czasu, aby dotrzymać Wam kroku 😉 Najważniejsze, abyście spokojnie wchodzili i wychodzili z Kościoła. To dostojne momenty wymagający uwiecznienia.
  2. Przysięga małżeńska to słowa, które wypowiadacie sobie nawzajem. Mimo tego, że ksiądz podpowiada Wam jej słowa, będzie pięknie, jeśli będziecie patrzyli wtedy na siebie.
  3. Goście w euforii zapatrzeni na Was, często zapominają, że z Kościoła wychodzicie ostatni, a oni witają Was już na zewnątrz. Jest to symbol Waszego wejścia na nową drogę życia. Uczulcie świadków, aby przypomnieli gościom o tej tradycji. Umożliwi to Wasze uroczyste wyjście, bez niepotrzebnych ludzi za Waszymi plecami.
  4. Jeśli zdecydujecie się na życzenia pod Kościołem, warto zaprosić swoich gości do cienia. Dzięki temu wytrzymają w długiej kolejce do Was i nikt nie będzie mrużył oczu 🙂 Jeśli natomiast życzenia są na sali spokojnie stańcie w miejscu, gdzie każdy ma do Was dostęp i nic za Wami nie rozprasza uwagi (np. nagłośnienie orkiestry, czy drzwi na zaplecze kuchni.)
    Oczywiście jesteśmy tuż obok, więc o tych wszystkich rzeczach będziemy Wam dyskretnie przypominać.
    Do zobaczenia w Dniu Waszego Ślubu!