Z NAMI ROZWINIESZ SKRZYDŁA

Marketing i Branding

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ DLA TWOJEJ FIRMY

Jak możemy Ci pomóc?

ZOBACZ CO OFERUJEMY

Fotografujemy produkty, wnętrza, eventy i ludzi. Wszystko co tworzy bazę marketingową firmy. Potem ubieramy w to strony internetowe i media społecznościowe. Dodatkowo jesteśmy częścią agencji kreatywnej No to kamon! dzięki czemu możemy pomóc również przy projektach graficznych, logotypach i całej identyfikacji wizualnej.

new-product

Zdjęcia produktowe​

woman

Zdjęcia wizerunkowe​

interior-icon-12

Zdjęcia wnętrz

event

Zdjęcia eventowe/koncertowe​

shopping-icon-fashion-1-original

Zdjęcia modowe​

laptop

Strony internetowe​

new-product

Zdjęcia produktowe​

Sesje produktowe czyli główne narzędzia sprzedaży i marketingu. Fotografowaliśmy przeróżne branże od gastronomii po odzież i biżuterię. Niezależnie od tego czy potrzebujesz klasyczne packshoty czy coś bardziej kreatywnego.​

woman

Zdjęcia wizerunkowe

Dziś najważniejsi są ludzie. Firmy pokazują swoich liderów, promuje się marki osobiste, prezentuje pracowników. Jesteśmy by pomóc w tym temacie.

interior-icon-12

Zdjęcia wnętrz

Nie ważne czy potrzebujesz pokazać wystrój wnętrza, inwestycję, nieruchomość czy miejsce działalności – klub fitness, SPA, hotel czy restaurację. Udokumentujemy zarówno samo miejsce, jak i detale oddające klimat.

woman

Zdjęcia eventowe / koncertowe

Mamy duże doświadczenie w fotografii fotoreportażowej związanej z eventami, wydarzeniami w firmie, warsztatami, otwarciami obiektów, koncertami muzycznymi itp.

shopping-icon-fashion-1-original

Zdjęcia modowe

Polecamy nasze usługi w ramach fotografii modowej dla branży odzieżowej, do tworzenia lookbooków oraz dla edytoriali prasowych.

woman

Strony internetowe

Od kilku lat zajmujemy się również tworzeniem nowoczesnych, czytelnych i responsywnych stron internetowych. Pomagamy w tworzeniu treści SEO poprawnych.