LUDZIE

EMOCJE

ICH HISTORIE

Po prostu miłość. magia chwil. ulotne spojrzenia. dostrzeganie piękna. opowiadanie historii.
NASZ STYL
nasze zdjęcia

W tej  nietypowej galerii prezentujemy Wam wybrane zdjęcia, które w najlepszy sposób pokazują jaki jest nasz styl fotografowania i obróbki zdjęć. Jest to ważne abyście wybierając fotografa kierowali się Waszym gustem oraz upodobaniami i znaleźli takiego, którego prace najbardziej do Was przemawiają. My stawiamy na intensywne kolory i kontrasty, ale nasze zdjęcia nie opierają się na panujących trendach w fotografii, są naszym zdaniem klasyczne i ponadczasowe.

SESJA NARZECZEŃSKA

Być może ostatnia szansa na takie bardzo luźne, spontaniczne zdjęcia zanim powiecie sobie sakramentalne “Tak!” Na pewno dobra zabawa i możliwość nabrania pewności siebie przed plenerem ślubnym. Z doświadczenie wiemy, że sesja narzeczeńska przydaje się do wielu ciekawych dodatków ślubnych. Jakich? Wszystko podpowiemy i pokażemy podczas naszego spotkania zapoznawczego. W każdym razie my uwielbiamy ten rodzaj sesji!

dobra zabawa

Nabieranie pewności siebie przed obiektywem

dodatki ślubne

PRZYGOTOWANIA

Wyjątkowy czas pełen emocji, wzruszeń, domowej krzątaniny, ostatnich poprawek i chwili oddechu przed startem kolejnej części dnia – tej najważniejszej. Zawsze staramy się być dyskretnie obok, aby łapać te ulotne sekundy, ale w razie czego można na nas liczyć w stresujących momentach – dobrym słowem, poradą czy pomocną dłonią.

OSTATNIE POPRAWKI

EMOCJE

ZANIM SIĘ STANIE

ŚLUB

To już! Właśnie się dzieje! Najważniejsze, najpiękniejsze, najbardziej stresujące. Wszystko będzie w porządku. A my jesteśmy na posterunku, żeby wszystko uwiecznić, a Wam dodać otuchy ciepłym uśmiechem.

NAJWAŻNIEJSZE CHWILE

WZRUSZENIE

PRZYSIĘGA MAŁŻEŃSKA

WESELE

No i stało się! Jesteście mężem i żoną. Pora rozpocząć dobrą zabawę, niespodzianki dla gości i ten cały program tak pieczołowicie przez Was przygotowany. Złapiemy najfajniejsze momenty tak, żeby nikt nie wiedział kiedy.

DOBRA ZABAWA

WASZE PRZYJĘCIE

CZAS Z NAJBLIŻSZYMI