NOWOCZESNA I SKUTECZNA

STRONA INTERNETOWA

POZYSKAJ KLIENTÓW I ZAPREZENTUJ SWÓJ BIZNES

DLACZEGO STRONA INTERNETOWA JEST TAKA WAŻNA?

Strona internetowa jest główną wizytówką firmy.

Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale Twoi potencjalni klienci bardzo często oceniają Twój biznes przez pryzmat strony internetowej. Nowoczesna, czytelna strona z profesjonalnymi zdjęciami, w ich oczach świadczy o wysokiej jakości produktach lub usługach oferowanych przez firmę.

POTENCJAŁ SPRZEDAŻOWY

Wykorzystaj potencjał strony do sprzedaży Twoich produktów odpowiednio budując zaangażowanie i atrakcyjność.

RESPONSYWNOŚĆ STRONY

Niezwykle ważne jest dostosowanie strony do jej otwierania na różnych urządzeniach od komputera, po tablet czy smartfon.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

DLACZEGO MY?

KOMPLEKSOWOŚĆ

Działamy kompleksowo więc możesz nam zlecić stworzenie samej strony internetowej, albo uzyskać spójny wizerunek firmy zlecając nam stworzenie idealnie dopasowanego logotypu, potrzebnej grafiki, profesjonalnych zdjęć Twojej osoby, teamu, produktów, wnętrz, czy fotorelacji z otwarcia lub eventów firmowych. Jeśli zechcesz w Twoim imieniu zakupimy domenę, przygotujemy serwer i podpowiemy Ci jakie skuteczne treści przygotować na stronę.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie, aby służyć Ci naszą wiedzą i przejmować jak największą ilość zadań. Zależy nam na Twoim sukcesie i opiekujemy się Twoją stroną również po jej oddaniu w Twoje ręce.

ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIA

Na bieżąco śledzimy trendy wizualne oraz najciekawsze metody nawigacji. Podpowiemy Ci jakie rozwiązania sprawdzą się dla Twojego biznesu oraz co jeszcze możesz zrobić aby skutecznie dotrzeć do klientów.

PO CO TO WSZYSTKO?

Strona internetowa ułatwia dotarcie do potencjalnego klienta i kontakt z nim. Wpływa na postrzeganie Twojej firmy, jej prestiż i wiarygodność. Umożliwia profesjonalną i atrakcyjną prezentację produktów i usług. Pomaga w budowaniu świadomości marki oraz pozycji firmy na rynku. Pozwala szybko reagować na zmiany, dodawać i edytować treści, uaktualniać promocje oraz informować o nowościach.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Agencja kreatywna NO TO KAMON!

Wykonaliśmy między innymi: logo, projekt i wdrożenie strony internetowej, materiały reklamowe, zdjęcia reklamowe.

PAMAIVOIL

strona i sklep internetowy

Wykonaliśmy między innymi: logo, projekt i wdrożenie strony internetowej, materiały reklamowe, projekty etykiet, wdrożenie Instagrama.

Włosko-polskie bistro PER AMICI

Wykonaliśmy między innymi: logo, projekt i wdrożenie strony internetowej, materiały reklamowe, zdjęcia reklamowe, wdrożenie social mediów.

Fotografka MARTA PISKOREK

Wykonaliśmy:  projekt i wdrożenie strony internetowej.

ILE MUSISZ ZAINWESTOWAĆ?

OD 3000 ZŁ

OFERTA CENOWA

CENA OBEJMUJE:

Pomoc w zakupie domeny. Założenie i podpięcie firmowego maila.

Stworzenie projektu strony internetowej według wytycznych klienta: kolorystyka, styl, układ, treści.