ZAUFALI NAM

a potem wyrazili swoją opinię

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE
i Wasze ciepłe słowa oraz polecanie naszych usług

Ten moment, gdy oddajemy Wam zdjęcia, albumy, oglądamy wspólnie prezentacje to prawdziwa magia! Dla nas to ukoronowanie naszej pracy. Wasze uśmiechy, wzruszenie, radość, zachwyt nad tym jak uwieczniliśmy te chwile i jak wyszliście na zdjęciach totalnie nadaje sens naszemu zaangażowaniu. Za każdym razem utwierdzamy się w tym, że warto wykonywać swoją pracę z cąłym sercem, miłością, dbałością o szczegóły i nie odpuszczać, nie dawać się bylejakości, ale zawsze dążyć do perfekcji. Oto tylko kilka ciepłych słów, które przesłali nam nasi klienci. Nie porównywalne z tym jak okazujecie nam swoją radość po każdym zrealizowanym materiale.

Kreatywna fotografia ślubna właśnie dla Was!

Kinga i Konrad

“Kochani! Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za te wspaniałe zdjęcia! Karolinka miałaś rację i teraz wierze Ci na słowo. Ciężko byłoby nawet nam wybrać tę garstkę zdjęć do głównego albumu. Nie wierzę, że jesteśmy, aż tak fotogeniczni. Jak to zrobiliście?! A tak na zakończenie, przy prezentacjach beczeliśmy, jak bobry. Oczywiście mówię o mamach i o mnie. Faceci trzymali fason, choć też łezka im się kręciła. Oj wzruszające momenty. Dziękujemy jeszcze raz! Buziaki dla Was! Widzimy się wkrótce!”

Luiza i Przemek

„Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia, i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią. I dla tych nie istnieje zwyczajność, każda rzecz w ich życiu może być źródłem inspiracji – Ernst Haas. Tacy właśnie jesteście, nie zwyczajni… i za to dziękujemy! Dziękujemy za piękne zdjęcia pełne kolorów, pasji i serca. Dziękujemy za cierpliwość i profesjonalizm. Dziękujemy za Wasz uśmiech.”

Kasia i Dawid

“Magia, charakter i estetyka – to efekt pracy duetu 2flyteam. Zdjęcia odzwierciedlają ogromną pasję, profesjonalizm i serce, jakie wkładając w swoją pracę. Są otwarci, pomysłowi i niekonwencjonalni. Współpraca z 2flyteam pozwoliła nam choć troszkę zapomnieć o towarzyszącym stresie. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, którego efektem jest piękna pamiątka i nie jesteśmy w stanie lepiej wyobrazić sobie zdjęć z tego wyjątkowego dla nas dnia. Gorąco polecamy!!!”

Agnieszka i Patryk

“Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i perfekcyjność Waszych zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Waszego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując przy tym jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia z uroczystości zaślubin, jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Waszej pracy, powiedzielibyśmy: Majstersztyk! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy jednogłośnie: 2flyteam! Dziękujemy!

Ania i Karol

“2flyteam to nie tylko profesjonaliści, którzy fotografię kochają ponad wszystko, a ich wprawne oko zawsze wypatrzy ciekawe ujęcie, wyjątkowy moment czy idealne światło. To przede wszystkim cudowni przyjaciele, którzy w tak stresującym dniu, jakim jest własne wesele, dodadzą otuchy, rozśmieszą, a nawet pomogą obciąć ślubną sukienkę. Dziękujemy Wam kochani, że byliście z nami w tym szczególnym dniu i że dzięki Waszym fotografiom będziemy mogli wracać do niego przez kolejne kilkadziesiąt lat. Umiejętność tworzenia luźnej, przyjaznej atmosfery podczas sesji oraz kreatywność i ciekawe podejście do fotografowania sprawia, że z takim super duetem wysokie, fotograficzne loty gwarantowane.”  

Aneta i Adam

“Fotografia z sercem czyni chwile wiecznymi – te słowa przyświecają temu co robią Karolina i Bogdan z 2flyteam i chyba nie ma lepszego określenia na magię i piękno, jakie tworzą. To co sprawia, że ich fotografie są wyjątkowe to nie tylko profesjonalizm i doskonały warsztat, ale przede wszystkim pasja, wrażliwość i umiejętność uchwycenia najpiękniejszych momentów. Emocje i uczucia – miłość, radość, wzruszenie i szczęście, które nam towarzyszyły będą powracać do nas zawsze, gdy tylko spojrzymy na kadry z tego najważniejszego dnia w naszym życiu. Z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że nie mogliśmy podjąć lepszej decyzji!”

Dagmara i Paweł

“2flyteam to wspaniały, zgrany duet, przy którym znika cały stres związany z sesją. Podczas ślubu i wesela są prawdziwymi profesjonalistami, a efekty ich pracy mówią same za siebie. Myślę, że z czystym sumieniem można ich nazwać cudotwórcami. Polecamy ten duet wszystkim, zwłaszcza tym, którzy przeżywają wzmożony stres w obecności obiektywów.”

Klaudia i Bartek

“Wybór fotografa na ślub był dla nas priorytetowy – -zdjęcia ślubne to pamiątka na lata. Zdecydowaliśmy się na 2flyteam ze względu na profesjonalizm i doświadczenie. Zrobili przepiękne zdjęcia, które chętnie pokazujemy rodzinie i znajomym. Każda chwila została dokładnie uwieczniona na ponad kilkuset zdjęciach. Z czystym sumieniem możemy polecić 2flyteam.”

Asia i Bartek

“Z 2flyteam spotkaliśmy się na weselu naszych znajomych. Ich zdjęcia nas oczarowały, więc pomyśleliśmy, że musimy mieć tak samo pięknie uwiecznione wspomnienia z naszego ślubu. Zrobiliśmy razem sesję narzeczeńską. Była to dobra wprawka przez plenerem. Na sesjach Karolinach i Bogdan byli pomocni i pomysłowi, dzięki temu wyszły bardzo dobre kadry. Pomimo, że uwiecznili każdy ważny moment ślubu i wesela to wydawali się przez cały ten czas niemal niewidzialni. Polecamy gorąco ten team!”

Paulina i Kamil

“Z czystym sumieniem i ze szczerego serca polecamy profesjonalne usługi 2flyteam! Cudowne zdjęcia, zaangażowanie w pracę, entuzjazm i nieskończone pokłady siły, cierpliwości i uśmiechu na twarzy! Pełen profesjonalizm to mało powiedziane! To pasja i talent w jednym. Jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni za to, co dla nas zrobiliście! Nigdy w życiu nie czuliśmy się tak wspaniale, jak podczas tego dnia. Dziękujemy bardzo! Będziemy o Was pamiętać w przyszłości i każdemu polecać!”

Agnieszka i Łukasz

“Szukając fotografa na nasze CUDowne, weekendowe szaleństwo (czyt. ślub) zaczęliśmy Was podpatrywać… i od razu zauroczyliśmy się w Waszych, niesamowitych zdjęciach. Zdecydowaliśmy jednogłośnie – wybieramy 2flyteam! Już na sesji narzeczeńskiej wzbudziliście w nas przekonanie, że każde następne spotkanie z Waszymi aparatami będzie samą przyjemnością. Wasze, idealne współgranie ze sobą budzi zachwyt. Fotografowie, którzy są niemalże niewidzialni przez gości weselnych dają duży komfort. Wspaniałe dobranie plenerów do tematu przewodniego wesela jest dużą pomocą dla Państwa Młodych. Po odebraniu zdjęć zakochaliśmy się w każdym Waszym fotograficznym spojrzeniu na nas… Perfekcyjnie stworzony album, pięknie przygotowane zdjęcia sprawiły, że czujemy wielki respekt do Waszych talentów. Jesteście naszym najCUDowniejszym team’em na zawsze! Na każdą następną okazję… P.S. Uwielbiamy Was!”  

Roksana i Krzysiek

“Współpraca z 2flyteam przebiegała w przemiłej atmosferze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełen profesjonalizm i cudowne zdjęcia. Piękne fotografie pokazują przebieg naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Utrwalają naszą radość i emocje. Cieszymy się, że udało nam się trafić na Karolinę i Bogdana – parę świetnych fotografów pełnych pozytywnej energii. Do sesji w plenerze mogliśmy podejść na ludzie i zrealizować nasze pomysły. Polecamy wszystkim – to profesjonaliści, którzy spełnią każde Wasze oczekiwania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Polecamy!”

Inez i Paweł

“Chcielibyśmy serdecznie podziękować ekipie 2flyteam, która sprawiła, że ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Profesjonalne podejście do sprawy, rewelacyjne kadry i niebanalne pomysły Karolina i Bogdana zaskoczą Was niesamowitym klimatem zdjęć. Polecamy!”

Paulina i Łukasz

 “Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za cudowne zdjęcia, które podkreśliły każdą wyjątkową chwilę w jakże ważnym dla nas dniu. Dziękujemy za cierpliwość i wytrwałość. Zdjęcia są i będą dla nas pamiątką do końca życia, do której będziemy wracać bardzo często. Dziękujemy także za wyśmienity czas spędzony w Wami w plenerze! Wszystko co chcemy opisać w słowach – profesjonalizm, wyjątkowość, pomysłowość itp. widać na naszych zdjęciach. Jesteście godni polecenia, dlatego też wszyscy nasi znajomi planujący ślub jednogłośnie usłyszeli – 2flyteam! Rewelacyjny zespół fotografów!”

Kasia i Jacek

“O 2flyteam usłyszałam od znajomej – mówiła o profesjonalnym duecie, dla którego fotografia to pasja, zabawa, jak i praca. Przekonaliśmy się o tym osobiście, ponieważ to oni uwiecznili najważniejszą chwilę w naszym życiu, za co z całego serca serdecznie dziękujemy. Uwielbiam każde zdjęcie, które wykonali. Nie dość, że są w pełni profesjonalni, to jeszcze niezwykle mili. Polecam, polecam z całego serca!”

Magda i Darek

“Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Ciężko jest za moimi pomysłami nadążyć, a jeszcze ciężej za pomysłami mojej żony! Wielki ukłon w stronę Caro i Bogiego, którym się to udało. Zdjęcia są znakomite! Uchwycone najlepsze zabawne momenty w ruchu, jak i w chwilach powagi. Pełna spontaniczność podczas plenerowej sesji, a efekty naprawdę nas powaliły. Polecam sprawdzonych, a przez wszystkim profesjonalnych fotografów. Bardzo dziękujemy zespołowi 2flyteam.”

Magda i Rafał

“Pragniemy serdecznie podziękować 2flyteam za piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość najważniejszego dla nas dnia. Plener był wspaniałą przygodą, którą będziemy długo wspominać. Dziękujemy za profesjonalizm i nieustający uśmiech, dzięki któremu świetnie się nam współpracowało. Zdjęcia będą cudowną pamiątką, do której z pewnością często będziemy zaglądać.”

Natalia i Krzysiek

“Zdjęcia mówią same za siebie – Karolina i Bogdan to zespół doskonałych profesjonalistów, pasjonatów, artystów. Nie bez powodu po naszym weselu widzieliśmy się jeszcze na ślubach naszych najbliższych – nie tylko my doszliśmy do wniosku, że są rewelacyjni! Poza wspaniałymi zdjęciami, do których uwielbiamy wracać, pozostawili świetne wrażenie. 2flyteam – dziękujemy za Wasz profesjonalizm, uśmiech, otwartość, wyczucie, za to że byliście dokładnie tam, gdzie powinniście, jednocześnie pozostając wręcz niezauważalni. Efekty Waszej pracy i sam sposób jej wykonania sprawiają, że człowiek szeroko się uśmiecha. Powodzenia!”

Ania i Sebastian

“Piekielnie zdolni, nieziemsko kreatywni, fantastycznie dobrani! Każda współpraca z nimi to czysta przyjemność, a efekty końcowe za każdym razem zwalają z nóg! Kochamy i polecamy!”

Natalia i Marek

“Serdecznie polecamy – profesjonalizm, kreatywność, praca w duecie, a co za tym idzie – podwójna dawka pomysłów. Nasze ślubne zdjęcia dzięki nim są oryginalne i nietuzinkowe i o to nam chodziło! Polecamy!”

Karolina i Krzysiek

“Wspaniała para, która wkłada pasję i serce w każde zrobione zdjęcie, aby jak najlepiej ująć przemijającą chwilę. To co nas najbardziej skłoniło do wyboru tych oto profesjonalistów to ich nietuzinkowe pomysły na ciekawe zdjęcia.”

Asia i Arek

 “Odwaliliście kawał dobrej roboty! Rodzina i znajomi są zachwyceni zdjęciami, a te prezentacje oglądamy po kilka razy dziennie! Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszym tworzeniu pięknych zdjęć.”

Ania i Piotr

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług 2flyteam, gdyż w to co robią wkładają serce i starają się, aby wszystko było perfekcyjne. Widać, że to co robią emanuje wielkim zaangażowaniem i pasją, a to jest najważniejsze!”

Kasia i Marcin

“W życiu piękne są tylko chwile. Dziękujemy, że Wam udało się zatrzymać dla nas te chwile, które w dniu ślubu przemknęły nam gdzieś między wzruszeniem, lekkim stresem a przejęciem. Szczerze polecamy 2flyteam – za ich profesjonalizm, pasję i poświęcenie. Oni naprawdę robią, to co lubią!”

Asia i Przemek

“Dziękujemy Wam 2flyteam! Dzięki Waszym cennym radom udało się stworzyć piękne zdjęcia w miłej atmosferze. Na pewno Was polecimy wszystkim znajomym i całej rodzinie!”

Iwona i Michał

 “Karolina i Bogdan tworzą niesamowitą mieszkankę stylu, ich oferta jest bogata, a rady bezcenne. Potrafią w niezwykły sposób uchwycić piękno chwili i nie mają w sobie ani grama rutyny, jak inni fotografowie. Wszystko wyszło cudownie!”

Iza i Łukasz

“Dwójka profesjonalistów, każdy z trochę innym spojrzeniem na sztukę fotografii, co tworzy doskonałe połączenie. Otwarci na wszelką współpracę, spontaniczni i kreatywni. Zdjęcia z naszego ślubu są rewelacyjne!”