Elegancka lampka DIY w 5 minut

lampka diy przyjęcie dekoracje ślubne

Urządzacie przyjęcie weselne? Planujecie romantyczną kolację? Oto jak szybko stworzyć oryginalną ozdobę stołu!

Mamy dziś dla Was szybki tutorial, jak zrobić elegancką lampkę, która ozdobi każde przyjęcie lub wnętrze. My takie lampki wykonaliśmy na nasze przyjęcie ślubne i prezentowały się świetnie. Wszystko co musicie mieć to: 1. nożyczki, 2. ołówek, 3. taśmę dwustronną, 4. kieliszek na wino, 5. świeczkę typu tealight, 6. papier, z którego wykonamy klosz.

My znaleźliśmy w lokalnym sklepie papierniczym półprzezroczysty papier z ornamentami. Możecie popróbować z różnymi papierami, należy tylko pamiętać, że warto aby ich krycie nie było pełne, po to by światło świecy przedostawało się przez klosz tworząc klimat.

Stylowa lampka DIY wykonana w kilka minut doda uroku każdemu przyjęciu.

Aby ułatwić Wam zadanie przygotowaliśmy specjalny szablon do formatu A4, który możecie wykorzystać do odrysowania kształtu abażuru. Szablon możecie pobrać w formie PDF. Jest on robiony ręcznie, więc nie jest doskonały, ale na pewno pomoże Wam w nadaniu kształtu.

Wykonanie lampki jest banalnie proste. Pobieracie szablon, drukujecie go, wycinacie, odrysowujecie na papierze ozdobnym, wycinacie klosz i sklejacie brzegi. Wkładacie tealight do kieliszka po winie i nakładacie abażur. Viola!

Zachęcamy Was do próbowania swoich umiejętności w tworzeniu dekoracji ślubnych. Takie zrobione przez siebie naprawdę cieszą, możecie je dowolnie personalizować i tworzyć pod własny gust oraz są atrakcją dla Waszych gości. Postaramy się, jak najczęściej wrzucać posty, w których podpowiemy Wam jak wykonać takie proste dodatki ślubne. Dobrej zabawy!

lampka diy na przyjęcie
lampka diy na przyjęcie
lampka diy na przyjęcie szablon
lampka diy na przyjęcie szablon
lampka diy na przyjęcie
lampka diy na przyjęcie klosz
lampka diy na przyjęcie z kieliszka
lampka diy z klieliszka na wino
lampka diy na przyjęcie
lampka diy na przyjęcie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *